סיגריה אלקטרונית, סיגריות אלקטרוניות, ערכה אלקטרונית
    
Buy Electronic Cigarettes Online Buy Electronic Cigarettes Online

מהן הסיגריות האלקטרוניות של South Beach Smoke?

הסיגריות האלקטרוניות של South Beach Smokeהם פתרון טכנולוגי, ללא עשן לאנשים אשר רוצים חווית עישון בריאה יותר, מתקדמת וללא ריח. המעשנים של South Beach Smokeנהנים ממנות של נוזל עישון אמריקאי איכותי אשר הופך בכל נשיפה לאדים דמויי עשן, מה שנותן למעשן הרגשה דומה לחלוטין לעישון של סיגריה רגילה. חשוב להדגיש שלמוצרים שלנו אין עשן, אין שריפה ואין חומרים מסרטנים. הסיגריה האלקטרונית של South Beach Smokeהיא הסיגריה הנמכרת ביותר בארה"ב , והיא מהווה את התחליף המועדף על המעשנים לסיגריות הרגילות. אנו נותנים לרשותכם מגוון של ערכות סיגריה אלקטרונית , שכל אחת מהן מכילה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הסיגריות האלקטרוניות.

איך הסיגריות האלקטרוניות שלנו עובדות?

הבסיס של הסיגריה ללא עשן הוא הבטרייה, בטרייה אשר משמשת כ"מוח" של המכשיר. הבטרייה שלנו מכילה יותר מסתם מקור אנרגיה, היא מכילה מגוון של רכיבים הכרחיים, רכיבים הכוללים מיקרופרוססור מתקדם, מדמה להבה מקריסטל ,חיישן הפעלה אוטומטי ובטריית ליטיום - כל אלא יושבים תחת מעטפת אלומיניום חלקה ומבריקה בצורה של סיגריה. בעיקרו של דבר, כאשר המעשן שואף אוויר, החיישן האוטומטי יזהה את השאיפה, יפעיל את המיקרופרוססור אשר זה ישלח הוראה לבטרייה הליטיום לשחרר טעינה לאטומייזר. האטומייזר מקבל כוח מהבטרייה ומתחיל בתהליך החימום, מה שגורם בסופו של דבר לשחרור האדים והטעם. באותו הזמן מדמה הלהבה נדלק בצבע כתום, ונותן למעשן אינדיקציה לכך שהסיגריה האלקטרונית שלו קיבלה שאיפה. תנסו את הסיגריות האלקטרוניות שלנו היום – יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל.

מהם המרכיבים של הסיגריה האלקטרונית של South Beach Smoke?

    הרבה דיבורים נעשו בנוגע ל"בריאותה של הסיגריה האלקטרונית", אז לפני הכל נקדים ונאמר:
  • על מנת להפריך את כל הספקולציות והשמועות השקריות למיניהן נפרט עבורכם את כל החומרים אשר נמצאים בתוך הסיגריה האלקטרונית שלנו, בכדי שתוכלו לקבל החלטה משכילה ונבונה.
  • יש לעשות הבדלה מוחלטת בין חלק מהסיגריות האלקטרוניות אשר קיימות בשוק(שרובן מיוצרות בסין) לבין הסיגריה האלקטרונית של South Beach Smoke, חברת אמריקאית אשר עובדת תחת ביקורת ותקנים אמריקאים מחמירים.

באופן כללי, הסיגריה האלקטרונית של South Beach Smoke משתמשת בשיטת האידוי, זה אומר שבמקום להכניס לריאות עשן וזפת אתם מעצם מכניסים מים מאודים. בניגוד לסיגריות אלקטרוניות אחרות, חומר העישון של South Beach Smoke מאוחסן באריזה אטומה בעלת 2 שלבי אטימה, דבר המבטיח שלא יקרא מצב בו חומר העישון יתערבב עם חיידקים\אבק או כל דבר מזיק אחר. שימו לב שבסיגריות אלקטרוניות מתחרות חומר העישון מגיעה ב"בקבוקונים", בקבוקונים אילו אינם אטומים ואחרי כל פתיחה הם חשופים לחיידקים ומזיקים! עובדה נוספת שכדאי לקחת בחשבון היא שהפילטרים של South Beach Smoke מורכבים ומיוצרים בארה"ב! נתון שלא תמצאו אצל המתחרות שלנו, עובדה זו חשובה מאין כמותה שהרי ההבדל בין התקנים וביקורת של חומרי העישון של South Beach Smoke לבין המתחרות הוא עצום.

    אז מהם המרכיבים של הסיגריה האלקטרונית של South Beach Smoke?

  • מים מזוקקים - כל התפקיד של המים המזוקקים הוא בעצם ליצור את "אפקט העשן". הבטרייה מחממת את המים בכל פעם שאתם שואפים, פעולה זו יוצרת אדים בכמויות גדולות, וכל זאת בכדי לתת לכם הרגשה של עישון רגיל.
  • ניקוטין - ההשפעות של הניקוטין על הגוף הן תחושה של גירוי, רוגע, שלווה וערנות, השפעות אלה יכולות להימשך למספר דקות עד שעות. חשוב לציין כי הניקוטין נחשב לחומר ממכר.
  • פרופילן גליקול – פרופילן גליקול, למרות השם המפוצץ, הוא בעצם בסך הכל מייצב טעם. אתם אולי לא מודעים לזה אבל פרופילן גליקול נמצא כמעט בכל דבר שאתם אוכלים\שותים, מהמשקאות המוגזים שכולנו אוהבים ועד למגוון רחב של מאכלים. חשוב בנוסף לציין כי ה-FDA מכיר בפרופילן גליקול והוא מוגדר על ידיו כבטיחותי לשימוש.
  • חומרי טעם וריח - כמו בכמעט כל מאכל או משקה גם לפילטרים של South Beach Smoke מוסיפים חומרי טעם וריח, הם אילו שבעצם שמייצרים עבורכם את הטעם והריח של הסיגריה שאתם רגילים לעשן.

הכנה ושימוש

על מנת לקבל ביצועים מקסימלים, אנחנו ממליצים לכם לטעון את הבטריה בצורה מלאה לפני השימוש בסיגריה האלקטרונית. לאחר שוידאתם כי הבטרייה טעונה, הבריגו את אחד מהפילטרים בטעמים שברשותכם לקצה התחתון של הבטרייה, אנא ודאו כי הברגתם את הפילטר עד הסוף.

לסיגריה האלקטרונית שלנו אין מתג ON/OFF. פשוט הכניסו את הסיגריה האלקטרונית לפה ותתחילו לשאוף, באופן מיידי תרגישו ממש כאילו אתם מעשנים סיגריה אמיתית, בנוסף מדמה הלהבה בקצה העליון של הסיגריה יזהר בצבע כתום ,להוסיף לתחושה של סיגריה אמיתית

חיי בטרייה וטעינה

כל בטרייה של South Beach Smoke צריכה להחזיק בין 500-700 שאיפות, שזה בעצם שווה ערך ל 1.5-2.5 חפיסות סיגריה רגילות.

אתם תדעו מתי הגיע הזמן לטעון את הבטרייה כאשר מדמה הלהבה יהבהב בצורה חלשה , השאיפה הופכת להיות קשה, או שכמות האדים קטנה מהכמות הרגילה. טעינת הבטרייה תתבצע ע"י אחד המטענים שלנו: מטען USB, מטען קיר, מטען לרכב או מטען נישא.

למידע נוסף אנא פנה ל- מדריך למשתמש של South Beach Smoke

החלפת פילטרים

בממוצע, כל פילטר שלנו מספק כמות עישון השווה לעישון של כ- 1-2 חפיסות סיגריה מסורתיות.

כל פילטר ממולא בנוזל טהור בטעמים מובחרים, המיוצרים בארה"ב תחת תנאי בקרה מחמירים, כל זאת על מנת לתת לכם חווית עישון בריאה יותר. כאשר הפילטר שלכם כבר לא מייצר אדים, אתם תדעו שהגיע הזמן להחליפו.

למידע נוסף אנא פנה ל- מדריך למשתמש של South Beach Smoke